FURNITURE / Dining Room Furniture / Dining room set 9671277
nr 967 1277
DINING ROOM SET
7 parts, USA, 1950s, bord+ 6 stolar+ 1 ilägg, length: 12090, height: 75 cm, stämplad.
7 del, USA, 50-tal, bord+ 6 stolar+ 1 ilägg, längd: 12090, höjd: 75 cm
Condition: stämplad
5000
SEK 3400
Monday June 15 2015
at 19:22:48
3.000 kr
3.200 kr
DINING ROOM SET
Condition: stämplad
nr 967 1277
DINING ROOM SET
Condition: stämplad
Estimate: | 5000 |
Sold: | SEK 3400 |
Monday June 15 2015 |